Jakie mieszkanie jest państwa celem? Zastanawiałeś się nad tym. Sprawdź co wybierają inni.

Wartość u jest skalą tego, jak łatwo ciepło może przechodzić przez materiał. Materiały, które oddają więcej ciepła, mają większe wartości współczynnika u, podczas gdy materiały, które przepuszczają przez nie mniej ciepła, mają mniejsze wartości współczynnika u.

Nie każdy dom odzwierciedla sposób, w który aspirują do życia. Właśnie dlatego nasi klienci przychodzą do nas. Jesteśmy ekspertami we wszystkim w kształceniu i budowaniu. Od  pwiekszenia twojego obecnego lokalu, całkowitej zmianie pomieszczeń, po projekt odnowy, zarządzamy dla Ciebie całym projektem.Jaki domek jest twoim celem? Myślałeś nad tym. Zobacz co wybierają inni.

Nasz wewnętrzny zespół projektowy nie widzi żadnych ograniczeń, widzimy tylko możliwości.

Naszym obowiązkiem jest, aby Państwa wyobrażenie o wygodnym życiu stało się rzeczywistością. Nasze inżynierskie podejście do projektowania gwarantuje, że możemy tworzyć domy, jakie przekraczają granice wyobraźni większości ludzi! Prowadzimy Twój projekt zaczynając poprzez szkicowanie, planowanie, rozbudowywanie, architekturę wnętrz i duże zagospodarowanie powierzchni za pomocą naszych wewnętrznych zespołów. I kochamy szkło. Tak bardzo je wielbimy, że dodaliśmy go do nazwy firmy! Drobne, na czasie, połączone ze sobą powierzchnie mieszkalne są tym, o co nam chodzi. Jest coś współczesnego w budowaniu własnego domu, zaprojektowanego i dostosowanego do Twojego wymagania, z obszarami takimi jak tylko chcecie, szklanym przedłużeniem, idealnymi schodami i wielką kuchni. Być może dlatego co dwudziesty lokal w Polsce jest samowybudowany. Mimo to jesteśmy w tyle za większością Europy, gdzie nawet jedna trzecia domów jest produkowana przez ich właścicieli.

Porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/