Jest oczywiście kilka podstawowych porad, których należy przestrzegać, jeśli chodzi o pielęgnację okien oraz drzwi. Sprawdź je wszystkie.

Po przejrzeniu naszej oferty okien zrozumiesz, dlaczego sprzedajemy znane marki naszym klientom. Powinieneś kupować tylko okna, które wytrzymują próbę czasu.

Nie budzi wątpliwości, iż twoje okna i drzwi niejednokrotnie obrywają. Kiedy nie muszą radzić sobie z wiecznie zmieniającą się angielską pogodą – wspaniałe słońce w jednej minucie oraz ulewny deszcz w następnej – muszą wytrzymać efekty zanieczyszczenia, brudu, wiatru i innych.

Istnieje oczywiście kilka podstawowych wskazówek, których należy przestrzegać, jeśli chodzi o konserwację okien oraz drzwi. Poznaj je wszystkie.

Dlatego ważne jest, aby okna i drzwi wyglądały a także zachowywały się jak nowe, dlatego ważne jest, ażeby były one zadbane. Od czasu do czasu zainwestowane trochę czasu może naprawdę zmienić wygląd i funkcjonowanie okien i drzwi w domu, a także zwiększyć ich żywotność.

Istnieje oczywiście kilka podstawowych porad, których należy się trzymać, jeśli chodzi o pielęgnację okien oraz drzwi. Na przykład zawsze stosuj odpowiednich środków czyszczących do każdego materiału – nigdy nie używaj środków do czyszczenia szkła na ramach i nie stosuj detergentów do czyszczenia kuchni tudzież łazienki i ściereczek. Zasadniczo sugerujemy czyszczenie okien oraz drzwi co najmniej dwa do trzech razy w roku.

Na szczęście dla ciebie nowoczesne okna oraz drzwi z PCV jak również aluminium zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w utrzymaniu, lecz wciąż jest parę rzeczy, które możesz zrobić, żeby zachować porządek. Większość czyszczenia, które musisz wykonać, będzie miała charakter ogólny, dlatego zalecamy:

Aby zniwelować ogólne zanieczyszczenia, użyj nieściernej miękkiej ściereczki razem z wodą i mydłem

Ślady tłuszczu na ościeżnicach okien a atakże drzwi da się zlikwidować szczególnie za pomocą płynu do mycia naczyń, a następnie wody. Ważne jest, aby wyczyścić okno / drzwi w tej kolejności, najpierw nakładając płyn do mycia naczyń

Pojawią się momenty, kiedy woda z mydłem po prostu nie będzie ich w stanie czyścić – Twoje okna oraz drzwi mogą być pokryte brudem albo mieć trwałe uporczywe plamy. W takim przypadku sugerujemy podjęcie następujących działań:

W przypadku uporczywych plam należy przede wszytkim użyć ściereczki z mikrowłókien wraz z ciepłą wodą jak również niewielką ilością detergentu. Jeżeli plamy pozostaną po kilku wyciorach, użyj kremu do czyszczenia PVC. Są one niezwykle skuteczne w oknach i drzwiach z PCV i mogą pomóc usunąć praktycznie wszystkie skazy

Porównaj ceny okien = http://twoje-okna.com/