Jaki rodzaj oszklenia zastosowany jest w oknach z aluminium? Czy szyba w stolarce okiennej jest trwała?

Który materiał ramy okna jest dla was odpowiedni? Zima prędko się zbliża przez co nastał czas na poprawę stolarki okiennej.

Jako wiodący producent  szkła, wiem jak ważne jest dla naszych handlowych i mieszkaniowych klientów, aby stworzyć bardo dobrej jakości szkło dla każdego indywidualnego celu . Szkło hartowane jest dosiedmiu razy większe niż proste szkło o tych samych parametrach. Ze względu na zwiększoną wytrzymałość, szkło hartowane umożliwia architektom i firmie budowlanej znacznie szeroki zakres zastosowania szkła w domach. Szkło spełnia światowe normy ostrożności dla szkła poddanego przypadkowemu uderzeniu przez człowieka przy najwyższym poziomie dotkliwości. Wszędzie tam, gdzie zalety zwykłego szkła wymagają związania z dodatkową wytrwałością, bezpieczeństwem i odpornością na ciepło, szkło hartowane może przedstawić kompletne i znane rozwiązanie.

Mamy szeroką ofertę produktów składanych szyb potrójnych, przesuwnych, portugalskich i drzwi wyjściowych, a również szereg stałych bez obudowy rozwiązań oszklenia i ścian osłonowych, oświetleń pomieszczeń dachowych, lampionów oraz opcji chodzenia po szkle. Możesz dostać próbkę szkła oraz pobrać wszelkie potrzebne nformacje techniczne dla swojego projektu. Cieszymy się na współpracę z Państwem.

Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/