Serwisowanie stolarki okiennej – pytanie czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry i dochodowy biznes?

Wysoką jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w sposobie zapewnia drewno lite klejone trójwarstwowo wysuszone do właściwej wilgotności.
 Firmy z branży BPO / SSC w Krakowie oraz Trójmieście zauważyły najwyższy udział popytu w sektorze usług. JLL podsumował działalność firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych na głównych rynkach biurowych w Polsce.  W zeszłym roku najemcy reprezentujący sektor nowoczesnych usług biznesowych wynajęli ok. 380 000 mkw., Co oznacza jedną czwartą całościowego zapotrzebowania w najważniejszych miastach, i ponad 50% zapotrzebowania na powierzchnię biurową w największych miastach poza Warszawą.
Jest to wynik bardzo zbliżony do zarejestrowanego w 2017 r., ukazujący ważną rolę, jaką pełnią firmy z sektora nowoczesnych usług biznesowych zarówno na rynku usług, jak i polskiej gospodarce. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sposób, w jaki przedsiębiorstwa z dziedziny BPO / SSC wspomagają rozwój sektora usług w Polsce, ale także – jak wpływają jego jakość. Najemcy z działu usług biznesowych szukają zrównoważonej, współczesnej przestrzeni biurowej, która oferowałaby interesujący design i była zaopatrzona w najnowsze rozwiązania technologiczne, co z kolei przekłada się na zwiększoną podaż owych powierzchni. Dlatego możemy konkurować z czołowymi rynkami Europy Zachodniej pod względem jakości świadczonych usług.

Serwisowanie okien – czy da się na tym zarobić? Czy jest to dobry i dochodowy biznes?

Według informacji JLL najistotniejszy udział w wynajętej przestrzeni biurowej w 2018 r. Miał Kraków – 64% (ponad 130 000 mkw. W formie umów najmu). Drugie miejsce zajęło Trójmiasto z 57% (prawie 50 000 mkw.), A później Wrocław z 52% (ponad 80 000 mkw.), Gdzie podpisano dwie największe umowy najmu w 2018 r. Największe umowy najmu zostały spisane przez takie przedsiębiorstwa jak: IBM (ok. 18 000 mkw., Wojdyła Business Park Wrocław), Nokia 16 000 mkw. (Green Towers, również Wrocław). Trzecia największa transakcja została dokonana w kompleksie Enterprise Park w Krakowie, w którym Aptiv postanowił odnowić oraz powiększyć swoją powierzchnię do 15 000 mkw.
JLL jest pionierem w reprezentowaniu przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług biznesowych i pierwszą firmą konsultingową, która dostrzega potencjał tego działu jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi nowoczesnej gospodarki. W zeszłym roku fachowcy z JLL brali udział w umowach najmu na ok. 100 000 mkw., Podpisane przez przedsiębiorstwa BPO / SSC, w tym IBM, UBS, Cisco, Standard Chartered Bank (nowy inwestor na rynku warszawskim i krajowym), Accenture, Olympus (nowy inwestor we Wrocławiu), Clariant, Ricoh, AstraZeneca , Foss (świeży inwestor w Warszawie), Dentons EMEA Business Services i sporo innych.
Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/